Czas Na Relax

Doskonałe Ciało to inne podejście do problemu ciała, jego sylwetki, wagi i zaburzeń odżywiania. Terapia oparta jest na nauce Recall Healling (Totalnej Biologii), uzdrawianiu duchowym, naturoterapii oraz dietetyce wg tradycyjnej medycyny chińskiej. Pozwala na uświadomienie sobie przyczyny problemu, zmianę myślenia i nastawienia, a tym samym zmianę wagi i wyglądu. Jej efektem jest przeobrażenie fizyczne i osobowe.

Nasza istota fizyczna nie bierze swego kształtu bezpośrednio z tego, co z nią robimy, tzn. co jemy i jakie wykonujemy ćwiczenia. Dziedziczymy wszystkie przeżyte konflikty i rozwiązania naszych przodków. Na podstawie emocji z doświadczeń własnych, a także doświadczeń przodków mózg precyzyjnie kieruje fizycznym Ja. Daje takie ciało, jakiego potrzebujemy.

Problem wagi bierze się z jakiegoś powodu – może to być lęk, odrzucenie, konflikt tożsamości, poczucie bezradności, braku pewności siebie…. Najpierw trzeba odkryć wydarzenie, które spowodowało konflikt i zająć się nim. Podczas konsultacji towarzyszę Tobie w odkryciu tego wydarzenia (na podstawie wypełniongo wcześniej kwestionariusza i rozmowy), abyś po uświadomieniu sobie przyczyny problemu i uwolnieniu negatywnych odczuć, mógł zmienić wygląd. Jeśli uświadomisz sobie, że masz ciało jakiego potrzebujesz, łatwiej osiągniesz ciało jakiego pragniesz.

Możesz nauczyć się kochać siebie takim, jakim jesteś i w tym stanie miłości do siebie stać się takim, jakim chcesz być.