Czas Na Relax

Pochodzi z Australii, jego autorem jest Pielgrzym Miłości – Alan Earle. PeLoHa jest masażem energetycznym, niosącym Pokój, Miłość i Harmonię. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, shiatsu, techniki Bowena, refleksologii, akupresury, polarity, pracy z czakrami, Reiki.

Masaż oczyszcza pamięć komórkową ciała z traumy, udrażnia kanały energetyczne z jednoczesnym usunięciem negatywnej energii poza organizm.

Podczas masażu pacjenci odczuwają błogostan, a po zabiegu niezwykłą lekkość. Poprawia się jakość snu, samopoczucie, zwiększa się pewność siebie oraz otwartość na zmiany.

Masaż PeLoHa jest szczególnie zalecany przy leczeniu stanów lękowych, zaburzeń nerwowych, depresji, moczeń nocnych, schorzeń układu pokarmowego, dolegliwości serca, alergii oraz chorób kobiecych.

Jest to niezwykle delikatny, ale silnie działający masaż – stwarza przestrzeń do samouzdrawiania organizmu, daje poczucie bezpieczeństwa, otwiera na radość.

Brak przeciwwskazań do jego wykonywania, jest polecany wszystkim (również dzieciom, kobietom w ciąży, niepełnosprawnym).

Czas trwania – 60 minut masażu + 10 min relaksu