Czas Na Relax


Człowiek w swojej istocie stanowi całość – ciało, duch, uczucia, umysł to jedność. Wszelkie dolegliwości są wynikiem szeregu zdarzeń, które doprowadziły do dysharmonii i utraty równowagi. Ideą masażu holistycznego jest umożliwienie swobodnego przepływu energii i uwolnienie całego potencjału energetycznego osoby poddanej zabiegowi.
 
Jest to masaż energetyczny łączący w sobie wiele metod  naturalnego uzdrawiana: REIKI masaż polinezyjski, akupresurę, Shiatsu, aromaterapię, a także terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Technikę masażu dobieram indywidualnie w zależności od stanu zdrowia, potrzeb i oczekiwań klienta.
 
Ponieważ ciało i duch są jednością, w ciele uzewnętrzniają się uczucia, przeżyte doświadczenia, nastawienie do życia. W czasie masażu może dojść do uwolnienia emocji. Dzieje się to zwykle gdy poruszone zostaną rzekomo już wyleczone (zapomniane) duchowe rany, urazy. Usuwane są głęboko zakorzenione napięcia i negatywne przekonania.
 
Przez holistyczne podejście towarzyszę klientowi w jego podróży w powrocie do zdrowia i harmonii z samym sobą; staram się tworzyć przestrzeń, w której osoba masowana dostaje dodatkowe wsparcie i może sama odnaleźć potrzebne rozwiązanie.
 
Nawet jeśli nie dojdzie do uwolnienia emocjonalnego, masaż oddziałuje na ciało i głęboko wnika w podświadomość. Dzieje się to również w sytuacji zaśnięcia, ponieważ podświadomość jest przytomna cały czas i ze szczegółami postrzega wszystkie zdarzenia.
 
Podczas całego spotkania każdy traktowany jest wyjątkowo, z przychylnością i bezwarunkową akceptacją. W trakcie masażu pojawia się wyczulona świadomość ciała – osoba masowana coraz bardziej odbiera swoje ciało jako ciepły i przyjemny dom dla duszy, z którego można pobierać energię potrzebną do codziennego życia.
 
 
Zapraszam serdecznie do podróży w głąb siebie