Czas Na Relax

Dźwięk mis i gongu jest nośnikiem energii kosmicznej, odpowiada podstawowemu dźwiękowi Kosmosu – OM.
Terapia dźwiękowa działa jak cudowne lekarstwo.

Masaż dźwiękiem to jedna z najstarszych terapii, stosowana w Indiach i Tybecie już od 5000 lat. Do Europy została wprowadzona i zaadaptowana na potrzeby Zachodu przez Petera Hessa.

Istotą terapii dźwiękiem jest zjawisko rezonansu ciała ludzkiego z dźwiękami mis. Fale dźwiękowe, przenikając przez ciało, wywołują w komórkach wibracje. Woda, podstawowy składnik naszych tkanek, rozprowadza dźwięk, który jakby masuje ciało, wprowadzając harmonię do wszystkich procesów w organizmie, dodaje energii komórkom zdrowym, natomiast komórki zmutowane ulegają zniszczeniu. Gdy ciało jest wolne od blokad wówczas drgania przepływają swobodnie.

Niestety w czasie całego życia zdarzają się nam najróżniejsze urazy, cierpimy na infekcje, zatrucia, przeżywamy rozmaite stresy. Każda z tych dolegliwości pozostawia w organizmie pewien ślad, nawet wtedy, gdy choroba zostanie wyleczona, a stres rozładowany. Te urazy przez lata odkładają się w ciele w postaci utrwalonego napięcia i blokad.

Drogi Czytelniku, jeśli potrzebujesz oderwania od codziennych zajęć, naturalnego rozluźnienia mięśni, uspokojenia umysłu i zaprzestania kontroli swoich reakcji i wszystkiego co Cię otacza, to serdecznie zapraszam na zabieg.

Zabieg odbywa się w pozycji leżącej, na ciele układane są odpowiednie misy i uderzane filcową pałką. Uderzenie w misę powoduje rozleganie się pięknego dźwięku, zwanego wielotonem nieharmonicznym, który oddziałuje pozytywnie na cały organizm. Nasz organizm wyławia z unikalnego dźwięku mis te tony, których w danym momencie potrzebuje.

Dźwięk dociera do każdego zakamarka nie tylko ciała, ale i duszy; nawet do tych najciemniejszych miejsc, o których staraliśmy się zapomnieć i jeśli jesteśmy otwarci i pozwalamy sobie na uwolnienie emocji, dźwięk może uporządkować całą naszą istotę, by była pełna blasku i światła.

Możesz pozwolić sobie na uwolnienie wszelkich emocji – możesz, zależnie od potrzeb, śmiać się lub płakać, okazać lęk, czy też wyrazić swoją złość. Wszystko jest naturalne i na miejscu. To będzie czas dla Ciebie, by świat zewnętrzny rozpłynął się, byś istniał tylko Ty i dźwięk.

Podaruj sobie głęboki relaks!
Poddaj się dźwiękowi,
słuchaj go całym sobą,
a potem działaj w harmonii, miłości

i BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!!!