Czas Na Relax

LOMI LOMI to wyjątkowy hawajski masaż, nazywany masażem „kochających rąk”. Jest masażem całego ciała (z wykluczeniem okolic intymnych). Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, ale praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu. Masaż Lomi Lomi jest prowadzony w duchu Aloha – miłości, kryje się za nim filozofia Huny.

W dawnych czasach wykonywany był w świątyniach przez Kahunów (strażników wiedzy tajemnej) jako praktyka oczyszczająca i dodająca energii, a także jako rytuał przygotowujący do nowego etapu w życiu. Niekiedy masaż trwał wiele godzin, a nawet dni. Tajemnica tego cudownego masażu została ujawniona i przeniesiona do świata zachodniego dopiero w drugiej połowie XX wieku.

Masaż LOMI LOMI daje uczucie błogości, jest cudownym dotykiem – to „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. Charakterystyczne jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów. Masaż w naturalny sposób leczy psychikę, relaksuje, uwalnia w ciele siły samouzdrawiania, na nowo rozbudza drzemiącą w każdym człowieku moc i radość życia.

Działanie masażu Lomi Lomi
fizyczne:
–   działanie odmładzające przez pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego w ciele
–   oczyszcza krew z toksyn i wspomaga przemianę materii
–   wpływa pozytywnie na układ krążenia, trawienny, kostny i nerwowy
–   usuwa bóle kręgosłupa
–   uelastycznia stawy i zwiększa zakres ich ruchomości
–   odblokowuje miejsca w ciele, które były napięte podczas stresu i umożliwia swobodny przepływ energii
–   przywraca świadomość ciała
     emocjonalne
–   uwalnia zalegające w ciele emocje
–   pomaga usunąć istniejące obawy oraz uwolnić się od negatywnych wzorców myślowych i przyzwyczajeń
–   przyczynia się do większej stabilności emocjonalnej, przywraca radość i harmonię
     duchowe
–   ułatwia akceptowanie siebie i tego co wydarza się w życiu
–   otwiera na obfitość płynącą z Wszechświata

Uzdrawiające działanie masażu wzmacniam dodatkowo aromaterapią przez indywidualnie dobrane olejki eteryczne oraz energią Reiki. Moja radość z wykonywania zabiegu, koncentracja, a także szacunek do osoby masowanej w połączeniu z ciepłym, pachnącym naturą olejkiem i relaksującą muzyką sprawią, że Lomi Lomi będzie balsamem dla Twojej duszy i ciała.