Czas Na Relax

Kryształowe Uzdrowienie to owoc mojego doświadczenia i zdobytej wiedzy, a także pasji masowania i miłości do ludzi. Jest to terapia holistyczna, łącząca w sobie masaż energetyczny z podróżą w głąb siebie. Ponieważ ciało i duch są jednością, w ciele uzewnętrzniają się uczucia, doświadczenia, nastawienie do życia. Wszelka dysharmonia jawi się jako choroba. Samo usunięcie jej objawów to tylko doraźne i krótkotrwałe działanie – jeżeli nie zlikwidujemy przyczyny choroby, objawy powrócą w takiej samej bądź innej postaci. Dlatego też najważniejsze jest usunięcie głównej przyczyny choroby.
 

Poznane techniki, znajomość symboliki ciała i intuicja pomagają mi towarzyszyć pacjentowi w dotarciu do źródła problemu i uzyskaniu przez niego pełnej świadomości przyczyn choroby. Uświadomienie sobie tego co kryje się we wnętrzu jest najlepszą drogą do wyzdrowienia.
W czasie terapii uwalniają się emocje, usuwane są głęboko zakorzenione napięcia i negatywne przekonania. Dla niektórych osób celowe docieranie do zakodowanych w podświadomości przykrych przeżyć jest trudne i blokują się na otwarcie. W takich sytuacjach, nawet jeśli w nie dojdzie do uwolnienia emocjonalnego – masaż leczy, oddziałuje na ciało i wnika głęboko w podświadomość. To oznacza, że uzdrawianie odbywa się jednocześnie na wszystkich płaszczyznach istnienia: na poziomie ciała, energii, psychiki i nastawienia mentalnego.

Terapia pozwala :
– uwolnić się od chorób, nadwagi, lęków
– zrozumieć swoją przeszłość
– wyzwolić się z poczucia krzywdy i winy
– uzdrawiać relacje
– odblokować twórcze potencjały
– zaufać sobie i czerpać radość z życia

Ilość sesji jest indywidualna. Uzdrowienie to czasem kwestia cyklu zabiegów. Bardzo ważna jest wiara i cierpliwość. Podczas jednej sesji trudno jest odbudować niszczone latami zdrowie i oczyścić podświadomość, pełną negatywnych emocji i wzorców zachowań.

Szanse uzdrowienia ma każdy! Ja chętnie pomogę Ci w dotarciu do KRYSZTAŁU TWOJEJ ISTOTY, pełnej czystości, doskonałości i siły. Zapewniam zaangażowanie, zrozumienie, miłość i oczywiście dyskrecję.

JUŻ TERAZ MOŻESZ ZROBIĆ KROK DO SWOJEGO ZDROWIA I RADOŚCI ISTNIENIA!