Czas Na Relax


Jakby to było, gdybyś nie musiał już dopasowywać się do rzeczywistości, a sam ją tworzył – taką jaką chcesz, pełną radości i otwartości na to by było jeszcze lepiej?

Poczuj…. jakby to było….?

Z Access Bars jest to możliwe w bardzo przyjemny i relaksujący sposób, bez traumy powrotu do przykrych doświadczeń, bez „rozgrzebywania ran”.

Bars to energetyczny ok.1,5 godzinny zabieg. Polega na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie w celu rozładowania skumulowanego napięcia, opinii i przekonań dotyczących rożnych aspektów życia: szczęścia, pieniędzy, zdrowia, partnerstwa, kreatywności i innych. Są to wszystkie ograniczenia, które nazbieraliśmy w pamięci komórkowej w ciągu życia, a także tysięcy lat wcieleń. To właśnie nasze przekonania zakodowane w podświadomości kierują naszym życiem i często są przeszkodą w osiągniąciu wewnętrznej harmonii i szczęścia (udowadnia to Bruce Lipton, biolog komórkowy światowej sławy, autor „Biologii Przekonań”).

Bars jest jednym z narzędzi, dzięki któremu możemy z łatwością dokonać zmiany w życiu.

Access podkreśla, że zgodnie z naszą prawdziwą naturą jesteśmy istotami bez ograniczeń i mamy dostęp do wszystkich możliwości. Wystarczy się otworzyć, by cały Wszechświat zaczął nas wspierać.

Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu, w wyniku czego kasowane są ograniczające wzorce zachowań i przekonań. Otwiera się miejsce na nowe pozytywne zmiany, na wewnętrzną radość i szczęście.

Każda sesja Bars pozwala pozbyć się 5-10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dany punkt Bars.

Sesje Bars można wykonywać każdemu, również dzieciom. Sesja jest bardzo przyjemnym przeżyciem, jak przy doskonałym masażu energetycznym. Szybkość efektów jest zależna od otwartości na zmiany. Zmiana może nastąpić już po jednej sesji, a czasem terapia powinna obejmować kilka zabiegów. Po kilku sesjach znika problem stresu, bezsenności, chorób ciała, poprawia się sytuacja finansowa, relacje z innymi, pojawia się więcej energii i radości życia.

Access BARS® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (NCBTMB).


Jakby to było, gdyby w życiu wszystko przychodziło do Ciebie z lekkością,, radością i obfitością…?

Zobacz 4-minutowy film o sesji BARS